Produkcja
wideo & animacji

Witaj!

Witaj!

Witaj!

Nazywam się Wojciech Podlecki i chcę powitać Cię na naszej nowej stronie internetowej. Jeżeli trafiłeś na nią, to prawdopodobnie dlatego, że szukasz firmy, która zajmuje się produkcją wideo, tworzy klipy lub też będzie w stanie wykonać reportaż ślubny (lub inaczej wideofilmowanie).
Wykonujemy każdą z tych rzeczy – nauczyliśmy się ich w ciągu ponad 10 lat zbierania doświadczenia w zakresie fotografii, grafiki komputerowej i filmu. Są to rzeczy, które robimy z pasji do tworzenia obrazu. Jesteśmy nad-kreatywni. Nasza wyobraźnia generuje wystarczająco dużo pomysłów na sekundę, że zdążyliśmy już pogodzić się z faktem, że w ciągu naszego życia nie uda nam się ich wszystkich zrealizować. Ale próbować można. 🙂
Co można znaleźć na stronie? Ofertę, osobną ofertę wideofilmowania, nasze portfolio i dodatkowo dział, który planujemy rozwinąć najbardziej, czyli właśnie blog. Będziemy pisać tutaj m.in. o obecnych projektach i sposobie pracy.
Naszym priorytetem będzie jednak, by ten dział był pomocą dla naszych klientów w zakresie tworzenia naszej wspólnej produkcji. Stworzymy wpisy wyjaśniające możliwości jakimi dysponujemy – metod operowania kamerą, animacji 3D, technik tworzenia efektów wizualnych, postprodukcji. Camera tracking, Planar tracking, grading i wiele innych rzeczy po lekturze bloga stanie się proste i być może pozwolą rozszerzyć wizję filmu, która już istnieje. Są to bardzo przydatne – a czasem niezbędne – narzędzia do stworzenia projektu, który będzie spełniał wszystkie wymagania i prezentował wysoki poziom wykonania.
Jeszcze raz – witaj. 🙂

– Wojtek