Produkcja
wideo & animacji

O nas

Mogą się Państwo z nami skontaktować:

+ 48 695 685 808
contact@apexvisuals.eu
Facebook: www.facebook.com/ApexWedding
Lub też spotkać się w Lubaniu Śląskim, Zgorzelcu, Lubinie i Wrocławiu.
                                                 Zapraszamy na kawę. 🙂

O nas

Założycielem Apex Visuals (wcześniej Apex Studio) jest Wojciech Podlecki.

Firma powstała jako rezultat długiej, 11-letniej drogi, która prowadziła przez naukę grafiki komputerowej, video i fotografii.

Dokładniejsze poznanie tworzenia filmu było dla nas przełomowe – uświadomiło nam, że może służyć do budowania marki – i osiągać duże rezultaty. Klip pomaga początkującej firmie wejść na rynek, zaznajomić z nią potencjalnych klientów, a jednocześnie może służyć budowaniu istniejącego już brandu.

Kariera niezależnego producenta muzyki zacznie się od jego pierwszego teledysku.

Film promocyjny dla zawodnika MMA pomoże znaleźć nowych sponsorów.

To, co tworzymy, daje naszym klientom nowe możliwości – co wiąże się z ogromną satysfakcją. Podobną radość czujemy kiedy możemy współpracować z firmą, która posiada już swój brand – a my mamy okazję dodać do niego coś od siebie.

Istnieje jeszcze jedna motywacja do tworzenia nowych produkcji. Niewiele rzeczy pozwala nam przeżyć dreszcz przebiegający po plecach, kiedy widzimy doskonałe połączenie obrazu i dźwięku, tworzące razem emocje w czystej postaci. Chcemy, by widz czuł to samo, kiedy będzie oglądał stworzony przez nas film.

Szczególnie lubimy tworzyć motywy futurystyczne i technologiczne. Szukamy alternatywnych dróg do stworzenia wymaganego ujęcia – czasem lepszym i prostszym rozwiązaniem jest wykorzystanie do tego aplikacji graficznych.

Mamy nasz własny głos i nasz własny punkt widzenia.

Mówimy biegle po angielsku, w pewnym stopniu również po niemiecku. We will be very happy to work with you und Wir freuen uns Sie kennen zu lernen. 🙂