Produkcja
wideo & animacji

Wideofilmowanie ślubu

Reportaż ślubny

Oferujemy wideofilmowanie (wykonanie reportażu weselnego) od przygotowań, przez przysięgę, zabawę weselną aż do oczepin (ok. 1.00 w nocy).

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dzień ślubu to prawdopodobnie najważniejszy dzień w życiu.

Wiemy, jak stworzyć piękny i jednocześnie profesjonalny reportaż – produkcją wideo zajmujemy się na co dzień. Z nami mają Państwo zarówno gwarancję i spokój ducha, że wszystko będzie jak należy.

Nie ma możliwości zrobienia powtórek 🙂

Z racji ponad 18 lat nauki języka angielskiego, jesteśmy w stanie obsłużyć także wesela międzynarodowe.

Kiedy tworzymy produkcje dla firm, musimy spełnić pewne standardy – niedopuszczalny jest obraz, który jest bez powodu nieostry, rozmyty, a kamera roztrzęsiona (co przekłada się na słabszą jakość filmu).

Te same standardy przekładamy na każdy film weselny, który tworzymy. Pracujemy na bezlusterkowcach Sony i obiektywach stałoogniskowych (tzw. stałkach), które gwarantują lepszą jakość obrazu niż obiektywy zmiennoogniskowe (znane jako „zoomy”). Zamiast jednego obiektywu do wszystkiego, korzystamy z kilku różnych, a każdy z nich jest przeznaczony do innych ujęć.

Każdy kolejny projekt lubimy tworzyć w inny sposób, do każdego dokładamy coś nowego – pomysł, typ ujęć, czy też nowy rodzaj sprzętu. Na taką kreatywność pozwala nam m.in. dodatkowy dzień zdjęciowy (w plenerze), który mogą Państwo dobrać do pakietu. Może odbyć się  przed lub po dniu uroczystości. Jeżeli odbywa się przed – mają Państwo wtedy czas m.in. oswoić przed kamerą, poznać nasz mały zespół – wszystko w luźnej, bezstresowej atmosferze 🙂 Powstaje też wtedy zupełnie inny materiał – mniej reportażowy, a bardziej filmowy. Cytując pewną Parę Młodą – robimy Hollywood. 🙂

Nie zlecamy wykonania zdjęć do filmu innym podwykonawcom – dzięki temu mają Państwo gwarancję, że poziom filmu i styl wykonania będzie dokładnie taki sam, jaki się Państwu spodobał i na który się Państwo zdecydowali.

Od razu po nagraniu materiału, robimy też 3 kopie zapasowe filmu na różnych nośnikach.

Zobacz nasz vlog o często przemilczanych standardach w filmach ślubnych i o tym, czego masz prawo oczekiwać od kamerzysty:

Nasza oferta:

– Film Weselny + teledysk, 2 operatorów,

Film trwa średnio od 40 do 90 minut (możliwość stworzenia krótszego lub dłuższego od tego zakresu).

Jedną z opcji jest krótszy wariant całej produkcji – trwa ok. 20-30 minut.

Teledysk może być energiczny lub też spokojny – do wyboru. Trwa ok. 3 minut, tworzymy go na podstawie wybranej przez Państwa lub przez nas muzyki.

Możliwość wykonania także nagrania filmu z drona – wszystko zależy od wymagań i budżetu.

Dokładna cena jest ustalana za każdym razem indywidualnie, dolicza się do niej także koszt dojazdu i ewentualnego noclegu.

Film otrzymają Państwo w 3 kopiach na płytach DVD + na pendrive. W ramach bonusu dokładamy do pakietu w formie odbitek A4 kilka klatek z filmu, które bez problemu można wstawić w antyramę i powiesić na ścianie jako pamiątkę.

Szybko zaczynamy montaż – czas dostarczenia Państwu pierwszej wersji filmu wynosi do 6 tygodni.

 

– Film z podziękowaniami dla rodziców – jest to film, który nagrywamy w trakcie dodatkowego dnia zdjęciowego. Powstaje z niego klip o podobnym charakterze, jak pod linkiem niżej. Jest to o tyle ciekawe rozwiązanie, że nagrany materiał może posłużyć też do wzbogacenia filmu weselnego i teledysku, przy okazji możemy wykonać także sesję foto.

Kamerzysta, wideofilmowanie wesel, reportaże ślubne – Wrocław, Legnica, Lubin, Lubań Śląski, Zgorzelec, Görlitz, Głogów, Bolesławiec, Gryfów, Warszawa.