Produkcja
wideo & animacji

Wideofilmowanie ślubu

Reportaż ślubny

Oferujemy wideofilmowanie (wykonanie reportażu weselnego) od przygotowań, przez przysięgę, zabawę weselną aż do oczepin (ok. 1.00 w nocy).

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dzień ślubu to prawdopodobnie najważniejszy dzień w życiu.

Wiemy, jak stworzyć piękny i jednocześnie profesjonalny reportaż – produkcją wideo zajmujemy się na co dzień. Z nami mają Państwo zarówno gwarancję i spokój ducha, że wszystko będzie jak należy.

Nie ma możliwości zrobienia powtórek 🙂

Z racji ponad 18 lat nauki języka angielskiego, jesteśmy w stanie obsłużyć także wesela międzynarodowe.

Kiedy tworzymy produkcje dla firm, musimy spełnić pewne standardy – niedopuszczalny jest obraz, który jest bez powodu nieostry, rozmyty, a kamera roztrzęsiona (co przekłada się na słabszą jakość filmu).

Te same standardy przekładamy na każdy film weselny, który tworzymy. Pracujemy na bezlusterkowcach Sony i obiektywach stałoogniskowych (tzw. stałkach), które gwarantują lepszą jakość obrazu niż obiektywy zmiennoogniskowe (znane jako „zoomy”). Zamiast jednego obiektywu do wszystkiego, korzystamy z kilku różnych, a każdy z nich jest przeznaczony do innych ujęć.

Każdy kolejny projekt lubimy tworzyć w inny sposób, do każdego dokładamy coś nowego – pomysł, typ ujęć, czy też nowy rodzaj sprzętu. Na taką kreatywność pozwala nam m.in. dodatkowy dzień zdjęciowy (warty 800 zł), który dokładamy całkowicie za darmo do każdego filmu – może odbyć się  przed lub po dniu uroczystości. Jeżeli odbywa się przed – mają Państwo wtedy czas m.in. oswoić przed kamerą, poznać nasz mały zespół – wszystko w luźnej, bezstresowej atmosferze 🙂 Powstaje też wtedy zupełnie inny materiał – mniej reportażowy, a bardziej filmowy. Cytując pewną Parę Młodą – robimy Hollywood. 🙂

Nie zlecamy wykonania zdjęć do filmu innym podwykonawcom – dzięki temu mają Państwo gwarancję, że poziom filmu i styl wykonania będzie dokładnie taki sam, jaki się Państwu spodobał i na który się Państwo zdecydowali.

Od razu po nagraniu materiału, robimy też 3 kopie zapasowe filmu na różnych nośnikach.

Zobacz nasz vlog o często przemilczanych standardach w filmach ślubnych i o tym, czego masz prawo oczekiwać od kamerzysty:

Nasza oferta:

– Film Weselny + teledysk + drugi dzień zdjęciowy, 2 operatorów, 2-3 kamery

Film trwa średnio od 40 do 90 minut (możliwość stworzenia krótszego lub dłuższego od tego zakresu).

Jedną z opcji jest krótszy wariant całej produkcji – trwa ok. 20-30 minut.

Teledysk może być energiczny lub też spokojny – do wyboru. Trwa ok. 3 minut.

Możliwość wykonania także nagrania filmu z drona – wszystko zależy od wymagań i budżetu.

Dokładna cena jest ustalana za każdym razem indywidualnie, dolicza się do niej także koszt dojazdu i ewentualnego noclegu.

Film otrzymają Państwo w 3 kopiach na płytach DVD + na pendrive. W ramach bonusu dokładamy do pakietu w formie odbitek A4 kilka klatek z filmu, które bez problemu można wstawić w antyramę i powiesić na ścianie jako pamiątkę.

Szybko zaczynamy montaż – czas dostarczenia Państwu pierwszej wersji filmu wynosi do 6 tygodni.

 

– Film z podziękowaniami dla rodziców – jest to film, który nagrywamy w trakcie dodatkowego dnia zdjęciowego. Powstaje z niego klip o podobnym charakterze, jak pod linkiem niżej. Jest to o tyle ciekawe rozwiązanie, że nagrany materiał może posłużyć też do wzbogacenia filmu weselnego i teledysku, przy okazji możemy wykonać także sesję foto.

Kamerzysta, wideofilmowanie wesel, reportaże ślubne – Wrocław, Legnica, Lubin, Lubań Śląski, Zgorzelec, Görlitz, Głogów, Bolesławiec, Gryfów, Warszawa.